"Hayatımız Proje"

Global Bilgi

Global Bilgi

Bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 20, Ukrayna’da 4 ve Rusya’da 1 olmak üzere toplam 25 lokasyonda, 13 binden fazla çalışanı ve 7 bin 500 masa kapasitesiyle hizmet veriyor.


Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor.


Turkcell Global Bilgi; müşteri deneyimini yüz yüze hizmet (saha ekipleri), telefon,sesli ve görüntülü yanıt sistemleri (IVR & IVVR), e-posta, SMS, web ve sosyal medya gibi birçok farklı kanaldan yönetiyor.


Müşterilerinin memnuniyet notuna, satış, tahsilatı artırma ve maliyetlerini düşürme hedeflerine değer bazlı fiyatlama modelleri ile ortak olan Turkcell Global Bilgi, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı olarak hareket ediyor. Böylece kurumsal müşteriler kendi işlerine daha iyi odaklanıyor, uzmanlık alanları dışındaki konularda operasyonel maliyetleri azalıyor veya kontrol altında tutulmuş oluyor.​


Global Bilgi, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor. 


Kasım 2016

 

 

 

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 11 - 12 Kasım 2016 (I. Grup)

Tarih: 15 - 16 Kasım 2016 (II. Grup)

Danışmanlar