"Hayatımız Proje"

TSI Seats

TSI Seats


TSI “Global Düşündük Yerli Ürettik”sloganıyla Türkiye’de ilk yerli Uçak Koltuğunu üretmek amacıyla THY ve Assan Hanil eşit ortaklığı ile 2012 yılında kurulmuş bir ortak girişim şirketidir.
 

TSI’ın kuruluş amacı, her türlü hava aracı için koltuk tasarımı, üretimi, tamiri ve satışını yapmak ve ilgili parçalar için yedek parça desteği vermektir.


Havacılık sektöründe büyük önem taşıyan ve yakıt tüketimini doğrudan etkileyen ağırlık konusu üzerine yoğunlaşarak rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli,hafif ve innovatif ürünlerin tasarımı ile katma değeri yüksek olan Dünya sivil havacılık pazarından yüksek pay almayı hedeflemektedir. TSI yıllık 10.000 pax koltuk kapasiteli bir üretim hattına sahiptir, otomotivden gelen tecrübesi ve yalın üretim kabiliyeti ile bu kapasiteyi kısa sürede arttırma yeteneğine sahiptir.


TSI statik testleri ve yeterlilik testlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Dinamik testler ve yanma testleri yurtdışındaki onaylı test merkezlerinde yaptırılmaktadır.


TSI; müşteri taleplerine göre fiyat, yaşam alanı, ağırlık gibi önemli özelliklerde optimum faydayı sağlamaktadır. TSI otomotiv tecrübesini sektöre yansıtarak, kalite ve temin süresinde müşteri lehine avantajlar sağlamayı hedeflemiştir.

TSI, çalışanlarının "Proje Yönetimi" eğitimleri için "İstanbul Kurumsal Gelişim" i tercih ediyor.


Şubat 2017


Proje Yönetimi Sertifika Programı

Tarih: 06 - 07 - 08 - 09 - 10 Şubat 2017

Danışmanlar