"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Ocak 2017

 

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 204. Tekrarı ( 03 Aralık 2016 - 05 Şubat 2017 / Hafta Sonu  tekrarı tamamlandı.

 

Eğitimimizde; Hilton (1 kişi), Blesh (2 kişi), Monsanto ( 1 kişi), Turkcell (1 kişi), Güneş Yol (1 kişi),  Balparmak (1 kişi), Ibtech (2 kişi), YKB (1 kişi), VF Corporation (1 kişi), Axa Sigorta (1 kişi), Turkcell (1 kişi), İnnova (1 kişi), Bireysel (1 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda gerçekleştirilen programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz