"Hayatımız Proje"

THY Teknik

THY Teknik

Merkezi İstanbul’da konumlanmış olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., bulunduğu bölgede öncü bir Uçak Bakım ve Onarım Merkezi’dir. Sahip olduğu EASA, FAA ve SHGM yetkileri kapsamında uçak büyük bakımından, Motor, APU ve İniş Takımlarına kadar çok sayıda komponent atölyeleri ile müşterilerine entegre bir bakım ve onarım merkezi olmanın avantajlarını sunmaktadır.


23 Mayıs 2006 tarihinde %100 hissesi Türk Hava Yolları  A.O.’ya ait olarak kurulan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. kısa sayılacak bir sürede ünitelerini yapılandırarak, tüm projelerini titizlikle sürdürmeye devam etmektedir.


Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., verimlilik artışı sağlamak, sektörel gelişmeleri zamanında yakalamak ve daha fazla müşteri uçağına kaliteli hizmet verebilmek amacıyla dünyadaki örnekleri gibi teknik ünitelerini ayrı bir tüzel kişilik olarak yeniden yapılandırmıştır.


Türk Hava Yolları’nın 83 yıllık deneyimi ve 6.500’den fazla nitelikli çalışanıyla bölgesinde, bakım-onarım hizmetlerinin bir arada verildiği en büyük kuruluş olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., müşterilerine İstanbul’da geniş ve dar gövdeli uçaklar için 5 büyük hangarı, 1 VIP ve hafif uçaklar hangarı;  Ankara’da 1 dar gövdeli uçak hangarı; Aydın’da 1 eğitim uçağı hangarı ile 13.000’den fazla Boeing ve Airbus uçak komponentine A’dan Z’ye bakım hizmetleri sağlamaktadır.

THY Teknik, Proje Yönetimi konulu eğitimlerinde İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Mayıs 2017

Microsoft Project Professional 2016

Tarih:
22 - 23 Mayıs 2017

Danışmanlar