"Hayatımız Proje"

Elpo Bilişim

Elpo Bilişim

Bilgisayar Sistemleri ve İletişim Teknolojileri alanında 25 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Elpo, hizmet verdiği her müşteride koşulsuz müşteri memnuniyetini başarmak için üstün gayret ve çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Amatör ruhlu profesyonel yaklaşım ile oluşturduğu genç ve dinamik kadro, insanlığa verdiği değer ve hedefleri sayesinde müşteri portföyünü arttırarak sadece Türkiye’de değil dünya çapında sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu doğrultuda birçok sertifika ve belgeye sahip olan Elpo, kazandığı tecrübe, bilgi birikimi ve uzmanlık çerçevesinde yenilikçi fikirlerle geliştirdiği ürünler sayesinde çözüm ortaklarına kaliteli ve son teknoloji hizmet vermek için çalışmaktadır.

‘Yarında Sizinleyiz’ anlayışından asla vazgeçmeyecek kararlı ve istikrarlı bir yönetim kadrosuna sahip olan Elpo, proje mühendisliği alanına yönelerek çözüm ortaklarının kurumsal proje çözümlerini üretmeye başlamıştır. Yılların bilgi birikimi, etik değerleri, yeniliklere hakim ve ilkelerinden asla taviz vermeyen duruşu ile hedeflerinden en önemlisi sürekli iyileştirme ile sürdürülebilirlik, sektörde liderlik ve müşteri memnuniyetidir.

2018, 2019 ve 2020 vizyonlarını hayata geçirmek için çalışmalarına hız vermiştir.Yazılım, Ar-Ge departmanlarının üstün performansı ile yeni alanlar için sürekli gelişim ve iyileştirme doğrultusunda ilerlemektedir. Teknoloji gelişimi için üstün hizmet vermek adına çözüm ortaklarıyla paylaşacağı Entegratör ve Business Process Model and Notation (BPMN) modülleri ile başarıyı katlamayı, bünyesine katılan çözüm ortaklarıyla büyümeyi, ülkeye değer yaratacak projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Elpo, Proje Yönetimi eğitimleri için "İstanbul Kurumsal Gelişim"i tercih ediyor.


Aralık 2017

Agile Proje Yönetimi Yaklaşımları ve Uygulamaları

Tarih:
11 - 12 Kasım 2017