"Hayatımız Proje"

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, başta yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından biridir.

 

Eczacıbaşı Topluluğu, 3'ü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 42 kuruluşu, 12.750’nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile gayrimenkul geliştirme, kaynak teknolojileri, madencilik, bilgi teknolojileri ve finans alanlarında da faaliyet gösteriyor.


Eczacıbaşı Topluluğu, tüketim ürünleri alanında, 70 yılı aşkın bir süredir öncü ürün ve kategorilerde tüketici ihtiyaçlarını karşılıyor. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, temizlik kağıtları, bebek bakım, kişisel bakım, ev bakım ve ev dışı temizlik kategorileri altında birçok öncü markayı bünyesinde barındırıyor. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ nin temel amacı çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın gereği olan tüketim ürünlerinin sunumunda öncülük yapmak ve kullanımını yaygınlaştırmak. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, “kişisel bakım pazarının ilk 3 oyuncusundan birisi olmak ve bu alanda yakın coğrafyada söz sahibi olmak” vizyonu ile faaliyetlerini yürütüyor.

 

 


Mayıs 2019


Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

Tarih: 03-04 Mayıs 2019