"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Kasım 2011

Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın,  116. (14 Kasım – 24 Aralık 2011 İstanbul/ Haftaiçi ve 117. (19 Kasım – 18 Aralık 2011 – İstanbul/Haftasonu)  tekrarları İstanbul’ da başladı.

 

Eğitimlerimize; Alce Elektrik, Sanovel, Deutsche Bank, Aktek Bilişim (3 Kişi), İMKB (2 Kişi), Turkish Bank, TNT, Aksa, GSK (2 Kişi), Sanpas, Bireysel (5 kişi), Geo Teknik, Eczacıbaşı Baxer, Derman İnşaat, TTNET, Voden (5 Kişi), Delta Telekom, Axis, CAF,  Heksagon, GSK, Advancity, Şık Makas Giyim, Hassan İnşaat(2 Kişi), Met-Teknik, USKOM(2 kişi), Hafele, Mercedes-Benz ve Bireysel (7 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

19 Kasım – 18 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programımızı (Haftasonu ) yoğun talep üzerine 2 sınıf ilan ettik. Kayıtlarımızı günler öncesinden dolduran tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.