"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Ocak 2012

Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın,  118. (14 Ocak – 12 Şubat 2012 Ankara/ Haftasonu ve 120. (07 Ocak – 05 Şubat 2012 – İstanbul/Haftasonu)  tekrarları  başladı.

 

Eğitimlerimize; Bıçakçılar, Alcatel-Lucent, AES Entek (2 kişi), Turkcell, Genworth Financial, Idea Teknoloji, Mondi Tire, Volvo, Ericsson, HSBC (4 kişi), Tekzen, OMV, Metlife Alico Sigorta, Demirexport (2 Kişi), Eximbank (2 Kişi), Roketsan ( 3 Kişi), Yenigün, Türkak (3 Kişi) ve Bireysel  (6 Kişi ) katılımcılarımız oldu.

Ankara Ramada Otel’de ve İstanbul’da kendi eğitim salonlarımızda başlayan programlarımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.