Sertifikasyon Sınavı Hazırlık Eğitimlerimiz

PMP Duyuru Kopyası Kopyası.png

PMP® Sertifikası Hazırlık Programı (Yeni Sınava Yönelik) - 5 Gün

35 Saat (5 gün)

Bu eğitim programı 35 saatlik online kurs şeklindedir. Kursun amacı katılımcıları sınava hazırlamaktır. Bu kursu tamamlayarak, katılımcılar sertifika sınavı için gerekli olan 35 saatlik proje yönetimi eğitimi gereksinimini karşılamış olur.

AGILE PYSP POST Kopyası Kopyası Kopyası (2).png

Agile Ağırlıklı Proje Yönetimi Sertifika Programı (PMP® Hazırlığı Dahil)- 60 Saat

60 Saat (10 gün)

Agile Ağırlıklı Proje Yönetimi Sertifika Programı, ilk aşaması 25 saatlik "Proje Yönetimi Temelleri" ikinci aşaması ise 35 saatlik "PMP® Sınavı Hazırlık Programı" olmak üzere toplam 60 saatlik kapsamlı bir eğitimdir.

Dizüstü bilgisayar kullanan iş adamı

PMI - ACP® Sertifikası Hazırlık Programı

21 Saat (3 gün)

PMI-ACP® sınav başarısının arttırılmasına yönelik olarak, sınavın içeriğinin anlaşılması, sınav için önemli konuların tekrarı, sıkça çıkan soru tiplerinin anlaşılması, sınav sorularının çözümü ve sınıf içerisinde tartışılması ile deneme sınavı çözümünü kapsamaktadır.

Image by Scott Graham

PMI - RMP® Sertifikası Hazırlık Programı

32 Saat (4 gün)

PMI-RMP ® Sertifikası, proje risk yönetimi konularında çalışan profesyonellere mesleki uzmanlıklarını belgeleyen uluslararası bir sertifikasyon sunmaktadır.


32 saat süreli bu eğitim, katılımcılarımızın PMI-RMP® sınavı hazırlıklarını desteklemek ve yeterli puanı almalarını sağlamak amacıyla kapsamlı bir sınav odaklı program olarak tasarlanmıştır.

Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.