top of page

Proje Yönetimi Eğitimlerimiz

Brainstorming

14 Saat (2 gün)

Proje yönetiminin her alanındaki tekniklerin öğretilmesini ve proje yöneticilerinin geliştirilmesini amaçlamaktadır. Katılımcılar eğitimin sonunda projelerin tüm aşamalarında (zaman, maliyet, kalite, insan kaynağı, müşteri memnuniyeti, risk, v.b.) yönetim için gerekli tekniklerin planlanma ve kontrol etme yöntemlerini öğrenmiş olacaklardır.


Metodoloji ve uygulama ağırlıklı bu eğitim programında; proje yönetiminin temel süreçlerinin ve uygulamalarının öğretilmesi amaçlanmaktadır. Eğitimde PMI® (Project Management Institute®) standartları temel alınacaktır.

PYSP Agile ağırlıklı

24 Saat (4 gün)

Bu program, proje yöneticileri ve yönetici adayları için hazırlanmıştır. Katılımcılar; proje yönetimi metodolojisinin temel ve ileri tekniklerine, uygulama örnekleri ve vaka analizleriyle interaktif katılım göstererek, hakim olmaktadırlar.

İnşaat projesi

14 Saat (2 gün)

İnşaat sektöründeki proje yöneticilerinin ve yönetici adaylarının geliştirilmesini amaçlamaktadır. Katılımcılar eğitimin sonunda inşaat projelerinin tüm aşamalarında (zaman, maliyet, kalite, insan kaynağı, müşteri memnuniyeti, risk, iletişim, paydaş, kapsam vb.) yönetim için gerekli tekniklerin planlanma ve kontrol etme yöntemlerini öğrenmiş olacaklardır.

Program Yönetimi

14 Saat (2 gün)

Proje, kendine özgü bir ürün, servis ya da sonuç ortaya çıkarmak amacıyla yapılan zaman sınırlı bir çalışmadır; aşamalı detaylandırma ile yönetilir. Program, koordineli bir şekilde yönetilen ilişkili projeler topluluğudur; projeler bağımsız olarak tek tek yönetildiğinde sağlanamayacak olan ilave fayda elde edilecektir.


Önemli bir ölçüde, bir şirketin kaderini, program ve projelerin ne derece verimli yönetildiği belirler. İlaveten, şirketlerde sık rastlanan bir durum, çalışanların değişik tipteki iş yüklerinin arasında oluşan çakışmaların çıkardığı sorunlardır. Program yönetiminin amaçlarından birisi, bu şekildeki sorunları önlemektir.

Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proje Yönetimi Eğitimleri: Hizmetler
bottom of page